☰ menu

Wakacyjne zajęcia przygotowujące maluchy do pójścia do przedszkola

czw.-pt.
28.06-03.08.2012

Zapraszamy an wakacyjne Hopsasanki! Są to zajęcia adaptacyjne, których celem jest przygotowanie dzieci do pójścia do przedszkola. Podczas zajęć maluchy poprzez zabawy ruchowe, taneczne, plastyczne uczą się współpracy z innymi dziećmi. W atmosferze zabawy razem odkrywają świat. Grupy są kameralne, dzięki czemu łatwiej będzie dzieciom poczuć się bezpiecznie bez obecności rodzica na sali.

Terminy zajęć: wtorek godz. 10
czwartek godz. 10

Więcej informacji o zajęciach na stronie: www.lalobafitness.pl/dzieci oraz pod numerem tel.12 425 62 71 lub 666 290 333. Prosimy o zapisy.

PROMOCJA!
W wakacje trwa promocja na karnety, w której razem znaczy lepiej ( i taniej:). Czyli jeśli Przyprowadzą Państwo dwoje dzieci (rodzeństwo, albo koleżankę/kolegę dziecka) to zapłacą Państwo za jeden karnet zamiast za dwa.