☰ menu

Andrzej Kijewski – baryton
Emilia Grażyńska – fortepian
Barbara Żurowska-Sutt – prowadzenie

Natalia Walewska – koncertmistrz Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, laureatka Diamentowej Płyty za nagranie „Czterech Pór Roku” A. Vivaldiego.

Julia Iwaszkiewicz – solistka Opery Bałtyckiej w Gdańsku, Opery Nova w Bydgoszczy, Teatru Muzycznego w Lublinie. Odtwórczyni pierwszoplanowych ról.

Andrzej Kijewski – solista Opery Bałtyckiej, znany z roli dr Bartolo w „Cyruliku sewilskim” G. Rossiniego, Macieja w „Strasznym Dworze” S. Moniuszki i innych ról charakterystycznych.

Emilia Grażyńska – pianistka, kameralistka, pedagog Akademii Muzycznej w Gdańsku.

W programie dzieła, które zdobyły sobie uznanie i ogromną popularność na światowych estradach – m.in. Aria Julii z opery „Faust” Ch. Gounoda, aria Rozyny i aria doktora Bartolo z opery „Cyrulik sewilski” G. Rossiniego, aria Torreadora z opery „Carmen”   G. Bizeta, arie ze „Strasznego Dworu” S. Moniuszki, skrzypcowe hity A. Vivaldiego,  P. Czajkowskiego, H. Wieniawskiego, F. Kreislera.