☰ menu

Wakacje na Dolnym Mieście

czw.-sob.
08.08-10.08.2013

W programie „FOSA na Dolnym Mieście":

·         warsztaty językowe (niemiecki, angielski, hiszpański),

·         warsztaty psychologiczne,

·         artystyczne (papier mache, decoupage, kolorowe kwiaty z  papieru, wykańczanie, ozdabianie, pamiątki z wakacji),

·         gry i zabawy – podwórko dawnych zabaw, animacje dla dzieci,

·         zabawny ruchowe i taneczne.

Zajęcia mają na celu pokazanie sposobów na kreatywne spędzanie czasu wolnego, odkrycie nowych "starych" zabaw podwórkowych. Są również  dobrym sposobem na odreagowanie szkolnych stresów i odkrywanie w sobie nowych talentów. Uczestnicy warsztatów mają szansę na poznanie nowych technik plastycznych, nauczenie się nowych i podszkolenie znanych już języków obcych oraz dobrą zabawę. Zaletą tych zajęć jest możliwość uczestniczenia w całym cyklu lub w pojedynczych warsztatach. Zajęcia odbywać się będą w Poradni, jak również na terenie Dolnego Miasta – podkreślają organizatorzy warsztatów.

Zajęcia odbywać się będą w zarówno w siedzibie Poradni (ul. Toruńska 8/4), jak również na terenie Dolnego Miasta. Dokładne miejsca i terminy ustalone zostaną  po konsultacji z zainteresowanymi.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 9.00 -18.00 (poniedziałek – czwartek) oraz w godz. 9.00 – 15.00 (piątek) pod numerem: 58 322 05 94 lub 606 80 63 63.

Do udziału w wakacyjnych zajęciach zaprasza także, w ramach projektu  „zDolne Miasto", Towarzystwo Profilaktyki  Środowiskowej MROWISKO.

W programie MROWISKA dla dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 18 lat:

·         zajęcia sportowe (piłka nożna, siłownia, siatkówka, tenis ziemny, koszykówka, rowery) ,

·         nauka gry na gitarze – zajęcia indywidualne i grupowe,

·         Techno-tuning  (zajęcia odbywają się w warsztacie samochodowym „Mrowiska" – naprawa starych samochodów, rowerów),

·         zajęcia krawieckie

·         zajęcia taneczne z elementami jogi

·         zajęcia ogólnorozwojowe  – gry, zabawy, warsztaty edukacyjne, wyjścia do placówek kulturalnych.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w godz. 12.00-18.00. Zapisy prowadzone są od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18. 00 w  „Centrum Reduta" ul. Reduta Wyskok 9. Osoby niepełnoletnie prosimy o przyjście z rodzicem.