☰ menu

VII Piknik Rodzinny: Sport wzbogaca – nałóg zatraca. Piekary Śląskie

sob.
31.08.2024
W sobotę 31 sierpnia 2024 r. od godz. 16:00 na Kopcu Wyzwolenia odbędzie się VII Piknik Rodzinny. Plenerowa impreza będzie finałem wakacyjnej akcji pn. “Sport wzbogaca – nałóg zatraca” i odbędzie się pod honorowym patronatem Sławy Umińskiej-Kajdan – Prezydenta Piekar Śląskich. Organizatorem jest piekarska Policja, wspierana przez Miasto Piekary Śląskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przewidziano bogaty program i mnóstwo atrakcji dla uczestników Pikniku. Akcja ma na celu przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, promowanie zachowań prozdrowotnych i uświadomienie młodzieży, czym jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Wstęp wolny!

Na uczestników pikniku rodzinnego czekać będzie wiele atrakcji, wśród których nie zabraknie pokazów służb mundurowych, psów służbowych, możliwości zobaczenia z bliska policyjnego sprzętu oraz bliższego zapoznania z maskotką Śląskiej Policji. W programie również występy pełne humoru i magii na wysokości w wykonaniu szczudlarzy oraz energetyczna muzyka i świetna zabawa podczas szalonego piana party.

Podczas Pikniku pod Kopcem Wyzwolenia odbędzie się również III Dzień Organizacji Pozarządowych, który ma wspierać działania obywatelskie mieszkańców naszego miasta, promować wszelkie prospołeczne inicjatywy, a także integrować członków organizacji pozarządowych i zachęcać do łączenia sił w ramach działań na rzecz mieszkańców Piekar Śląskich.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!