☰ menu

VI Rowerowa Familiada w Dolinie Będkowskiej

sob.
09.05.2015

Impreza ma charakter rodzinnego rajdu rowerowego dla mieszkańców Gminy Zabierzów i Gminy Wielka Wieś. Start imprezy nastąpi o godzinie 11.00 przy gospodarstwie rybackim "Dolina Będkowska".

Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny. Udział w imprezie jest zwolniony z wpisowego. Tempo poruszania się po trasie będzie uzależnione od możliwości uczestników. Trasa Familiady wynosi około 15 kilometrów i prowadzi drogami asfaltowymi i duktami leśnymi z gospodarstwa rybackiego „Dolina Będkowska" w Kobylanach, poprzez Dolinę Będkowską do Łaz, urokliwą pętlą z metą w gospodarstwie rybnym.

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymują numery startowe, dyplomy oraz okolicznościowe gadżety, na mecie częstowani będą gorącym posiłkiem, wezmą także udział w fieście sportowo-rekreacyjnej z nagrodami. Najmłodszy i najstarszy zawodnik, a także najliczniej reprezentowana rodzina i najliczniej reprezentowana szkoła otrzymują nagrody specjalne.

Impreza współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Wielka Wieś.