☰ menu

03.10.2014

6. Jesienny Turniej Bajkowych Strof

22.10.2014 r.

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu (ul. Rembowskiego 17) serdecznie zaprasza do udziału w konkursie adresowanym do dzieci w wieku przedszkolnym z terenu miasta i gminy Zgierz oraz innych miast regionu łódzkiego, który odbędzie się w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, w dniu 22 października 2014 roku.

Podczas "6. Jesiennego Turnieju Bajkowych Strof" inspiracją dla małych artystów oraz ich opiekunów i wychowawców staną się wiersze o tematyce ekologicznej i przyrodniczej.

REGULAMIN i KARTY ZGŁOSZENIA

Zgłoszenie udziału we wszystkich kategoriach i częściach konkursu należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres: Centrum Kultury Dziecka (ul. Rembowskiego 17, 95-100 Zgierz), do 3 października 2014 r.

W przypadku zgłoszenia pracy plastycznej musi być ona dostarczona do Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 13 października 2014 r.

Celem konkursu jest:

• propagowanie wartościowej poezji dziecięcej,
• rozwijanie zdolności artystycznych najmłodszych dzieci,
• przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci, które nie uczęszczają do placówek przedszkolnych,
• promocja symbolu miasta Zgierza – Jeża spod miasta Zgierza

www.ckd.miasto.zgierz.pl