☰ menu

Uratuj lato we Wrocławiu!

sob.
15.06.2013

Pomysłodawcą i inicjatorem akcji jest Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy′s World

, to właśnie tam zrodził się pomysł, aby zorganizować wielką, rozgrzewającą imprezę na początku lata! Do akcji chętnie przyłączyli się kolejni partnerzy: Aquapark Wrocław, Hala Stulecia- Centrum Poznawcze, Zoo Wrocław, Multikino, Humanitarium- ogrody doświadczeń, Kraina Miniatur, Toy Planet, Park Handlowy Bielany, Nextbike – Wrocław.

15 Czerwca całe miasto zamieni się w ogromną planszę do gry, na której partnerzy utworzą swoje Słoneczne Punkty. W każdym z nich uczestnicy będą musieli zmierzyć się z nietypowymi zadaniami! Będzie dużo śmiechu, ale też ważny cel! Musimy URATOWAĆ LATO!

W Słonecznych Punktach czekają promyki, które spadły z nieba podczas wielkiej burzy! Z każdym poprawnie wykonanym zadaniem, drużyna uratuje jeden z nich. Aby słońce mogło mocno świecić latem, musi odzyskać całą moc! Razem spróbujemy wysłać promyki z powrotem do nieba!

Rodzinne drużyny mogą liczyć od dwóch do pięciu Słonecznych Ratowników. Koniecznie pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą dzieci, w końcu kto zna się na grach lepiej niż one!

Zapisy trwają na www.wroclawgra.pldo 15 czerwca! Dodatkowo uczestnicy, po zalogowaniu się do systemu Nextbike będą mogli bezpłatnie korzystać z rowerów miejskich na terenie całego Wrocławia, a do godziny 12 autobus Parku Handlowego Bielany za darmo dowiezie uczestników Gry do centrum miasta.

Jest o co walczyć, bo oprócz świetnej zabawy każda rodzina ma szansę wygrać dwudniowy pobyt na Tropikalnej Wyspie (Tropical Islands) w pobliżu Berlina. Będzie też wiele nagród – niespodzianek, sponsorowanych przez partnerów. Ale nie o nagrody tutaj chodzi, bo Gra Miejska „Uratuj Lato" to przede wszystkim świetna zabawa i przygoda dla całej rodziny!

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na www.wroclawgra.pl