☰ menu

ups2 arka odpłynęła zaproszenia do kina
pt.
04.03.2022
Doceniajmy wspólne chwile! Czy w trudnym i smutnym czasie, macie ochotę oderwać myśli i wyjść z dziećmi do kina? Miasto Dzieci zaprasza na UPS2! Bunt na Arce – kontynuację kinowego przeboju, który w 2015 roku podbił polskie ekrany i serca młodych widzów. Rozhuśtana morską falą opowieść o sympatycznych zwierzakach, które przemierzają oceany na pokładzie Arki Noego.

Tym razem nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z przezabawnymi sytuacjami na samym statku, ale też z wulkanem, którego sejsmiczna aktywność zagraża żegludze. Sytuacja wygląda na mocno przechlapaną, ale od czego są specjaliści od mokrej roboty? Pora wziąć sprawy w swoje łapki i płetwy i dać nura w sam środek morskiej przygody.

Z okazji premiery filmu UPS2! Bunt na Arce Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać między 7 a 13 marca.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 1-4 marca  wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Bunt na Arce, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz krótko uzasadnicie, dlaczego właśnie do Was ma trafić zaproszenie.

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu UPS2! Bunt na Arce: