☰ menu

Uniwersytet dla dzieci, Krzeszowice

wt.-sob.
21.12-22.01.2011

Jak każdy student otrzymasz indeks, a po każdym wykładzie uzyskasz zaliczenie – ale nie martw się, nie trzeba zdawać żadnego egzaminu!
Po prostu w Twoim indeksie przystawimy specjalną pieczątkę naszego Uniwersytetu. Jeśli zbierzesz w swoim indeksie 7 pieczątek, to na koniec semestru otrzymasz dyplom!

W semestrze letnim przygotowaliśmy dla Ciebie 10 wykładów, a na nasz Uniwersytet dostaniesz się bez egzaminów! Wystarczy tylko chcieć i….wypełnić formularz zgłoszeniowy,
który znajdziesz na stronie www.duwk.pl.

Wykłady DUWK odbywać się będą w soboty, średnio dwa razy w miesiącu, w godzinach przedpołudniowych, w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, przy ulicy Grunwaldzkiej 4. Opłata za wykład wynosi 25 zł.

PIERWSZY BEZPŁATNY WYKŁAD: "CZY SHREK JEST AKTOREM, CZYLI JAK POWSTAJĄ FILMY ANIMOWANE" – 22 stycznia 2011.
Prowadzenie: dr Grzegorz Biliński, wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Zajmuje się scenografią, malarstwem, rzeźbą, grafiką komputerową, formami intermedialnymi.

Konieczna rejestracja – wypełnij formularz zgłoszeniowy!
Więcej szczegółów w załączniku oraz na stronie www.duwk.pl.

Dziekanat Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach (zapisy, szczegółowe informacje) jest czynny w poniedziałek, wtorek i piątek od godziny 9.00 do godziny 16.00 pod numerem telefonu 600 166 577. Komunikacja mailowa z koordynatorem, panią Martą Chlandą, możliwa jest od poniedziałku do piątku pod adresem duwk@kulturakrzeszowice.pl .

Informacje ogólne można uzyskać telefonicznie w CKiS pod numerem 12/ 282 14 65. Zapraszamy!