☰ menu

Uciechy spod strzechy. Adaptacyjne zabawy domowe

czw.-wt.
30.08-02.10.2012

Są to zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych dzieci w dwóch grupach wiekowych:
– Ucieszki Małe – od 1,5 – 2,5 lat – wraz z Rodzicami,
– Uciechy Duże – 2,5 – 3,5 lat bez Rodzica,

Na zajęciach dzieci wraz z rodzicem bawią się ogólnodostępnymi w domu przedmiotami: miski, puszki, garnki, prześcieradła, kocyki, makaron, mąka, gazety. Dzięki temu wszystkie zabawy będzie można powtórzyć w domu. Dodatkową atrakcją będą specjalistyczne rekwizyty i pomoce dydaktyczne, które sprawiają, że zajęcia są wyjątkowe. W programie także zabawy muzyczne i ruchowe.

Duże Pociechy-uchiechy podejmują pierwsze próby samodzielości! Zajęcia odbywają się w małej grupie bez obecności Rodziców, którzy pozostają w "bezpiecznej" odległości w Kawiarni.
Wiek: od 1,5 do 3,5 lat – dwie grupy wiekowe.

Cena: 100 zł w karnet miesięczny lub 30 zł za pojedyncze zajęcia, karnet semestralny 399 zł.
Prowadząca: Magdalena Perzyńska- pedagog opiekuńczo-społeczny, socjoterapeutka, prywatnie mama 2-letniego chłopczyka.