☰ menu

Trzy świnki i wilk

sob.-wt.
29.05-01.06.2010

To zabawna i uwspółcześniona historia opowiadająca losy rodzeństwa – trzech świnek o bardzo różnych charakterach, które nieustannie się kłócą. Bohaterami bajki są: Bank – pracowity ale skąpy, nazywany przez siostry „Skarbonką”; rozpoetyzowana i bałaganiarska Pink, która pragnie zostać artystką i żyć w świecie fantazji oraz Pak, która jest łakomczuchem i bez przerwy coś zajada.

Każda ze świnek marzy o wybudowaniu własnego domku. Bank chce mocny domek niczym sejf, romantyczna Pink – zwiewny domek z firanek, a obżartuch Pak – domek, który będzie kuchnią i spiżarnią jednocześnie. Ciągłe niesnaski między rodzeństwem wykorzystuje, marzący o nowych ofiarach Wilk, snujący plany porwania świnek. W swoich snach zamienia się w watahę wilków i robi z prosiaczków kotleciki i kiełbaski. Aby osiągnąć swój cel przebiera się kolejno za filmowca, kucharza, gangstera a nawet za biedną sierotkę i podstępem porywa kolejno Pink, Bank i Pak.

Czy trzem świnkom uda się odzyskać wolność i pokonać Wilka? Jak potoczą się losy niesfornego rodzeństwa? Serdecznie zapraszamy do poznania losów trzech uroczych świnek i wilka.
Nie zabraknie także niespodzianki dla naszych najmłodszych widzów – z okazji Dnia Dziecka Teatr Kamienica przygotował wiele ciekawych atrakcji – pyszny poczęstunek, teatralne zabawy i naukę gry na instrumentach muzycznych, której owocem będzie wspólny koncert dzieci i artystów.
Będzie wesoło, kolorowo i bajkowo.

Serdecznie zapraszamy!!
29, 30 maja, godz. 14.00
31 maja, godz. 11.00
1 czerwca, godz. 11.00
19, 20 czerwca, godz. 14.00

Cena biletu: 25zł ulgowy/30zł normalny
Teatr Kamienica
Al. Solidarności 93, Warszawa
Rezerwacja miejsc: + 48 22 624 01 99
e-mail: bilety@teatrkamienica.pl
www.teatrkamienica.pl

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!
Spośród osób, które do piątku czwartku 27 maja do godziny 11tej przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl zgłoszenie (w temacie "Trzy świnki i wilk") rozlosujemy po 16 podwójnych zaproszeń na spektakle.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁
**Jeśli mają Państwo wybraną konkretną datę spektaklu, prosimy o informację w treści meila. Inaczej przydział zaproszeń będzie przypadkowy.

Znamy już Zwycięzców (ze względu na ochronę danych osobowych, podajemy tylko nazwiska)
1. J. Blonski,
2. A. Okrasa,