☰ menu

Transgraniczny Jarmark Ekologiczny 2019 w Chybiu

niedz.
25.08.2019
Gminny Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Ekologiczne „EKO-Życie”, Rejonowy Związek Kółek, Rolników i Organizacji Rolniczych (Kółko Rolnicze Chybie) zapraszają całe rodziny na Transgraniczny Jarmark Ekologiczny 2019. Jak co roku pojawią się wystawcy żywego inwentarza, lokalnych specjałów kulinarnych, roślin, ludowej twórczości, a także promujący zdrowy i ekologiczny tryb życia. W tym roku zapraszamy wszystkich chętnych do „Expo Zdrowia” – medycznego miasteczka namiotowego” gdzie darmowo będzie można dokonać różnych badań, a najmłodszych do „Ciuchci Zdrowia”. Tegoroczna edycja, to również spotkanie z wystawcami pieców, kotłów itp. w ramach programu ograniczania niskiej emisji. Całość imprezy podsumujemy spotkaniem z gwiazdą tegorocznego Jarmarku – Beatą Mańkowską , znaną z TVS Silesia.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo największe hity z debiutanckiej płyty „Taka właśnie jestem”, okupującą od 2017 roku listy śląskich przebojów („Splecione dłonie”, „Bierz co chcesz”, „Żyj z całych sił”), połączone z najpiękniejszymi pieśniami neapolitańskimi, utworami musicalowymi, operetkowymi, operowymi i rozrywkowymi. Całość koncertu okraszona dobrym humorem.

program jarmarku:

10.00 – otwarcie stoisk
10.00 – 15.00 – „Expo Zdrowie” – medyczne miasteczko namiotowe
10.00 – 15.00 – „Ciuchcia zdrowia” – plac zabaw dla dzieci
13.00 – 14.00 – prezentacje stoisk handlowych
14.00 – 15.00 – konkursy, zabawy
15.00 – koncert duetu BEATA MAŃKOWSKA / MARIAN CHROBOK – koncert ŚWIATOWE GATUNKI MUZYKI – /od popu do folku i disco, po biesiadę aż do klasyki/.