☰ menu

Teatr dla Dzieci w Poznaniu

sob.
20.02.2016

Spektakl koncentruje się na interakcji i wspólnym działaniu: od przestrzeni do obiektów, od obiektów do ciała, od ciała do akcji, od akcji do tańca.

Projekt jest efektem międzynarodowej współpracy, złożonej z twórczych poszukiwań, badań i ewaluacji, włączając w to próby z uczestnikami, do których jest adresowany. Współptwórczyniami spektaklu są poznańskie tancerki: Krystyna Szydłowska, Dorota Michalak i Zofia Tomczyk, które ruchem i gestami zapraszają do uczestnictwa dzieci.

Produkcja jest wspierana przez: De Stilte (Breda, Holandia) Art Stations Foundation (Poznań, Polska), Station Service for Contemporary Dance and Youth Center Belgrade, (Belgrad, Serbia), Weld (Sztokholm, Szwecja). Każdy z partnerów stworzył własną wersję spektaklu i zorganizował prezentacje prac.

Spektakl dla dzieci od 4 do 7 lat

Pokazy odbędą się Studio Słodownia +3 (Stary Browar) w sobotę
20 lutego w godz.
11:00 i 14:00

tutaj SZCZEGÓŁY

———————————————–

koncepcja i choreografia:
Dalija Aćin Thelander, Keren Levi
muzyka: Tom Parkinson
wideo: Assi Weitz
występują: Dorota Michalak, Krystyna Szydłowska, Zofia Tomczyk

koprodukcja:
Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk (Polska);
Station Service for Contemporary Dance (Belgrad, Serbia);
Little Theatre Dusko Radovic (Belgrad, Serbia);
Weld (Sztokholm, Szwecja ); De Stilte – Theatre for children (Breda, Holandia)

przy wsparciu:
Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego; Arts Grants Sweden; Stockholm Stad, Ministry of Culture of Republic Serbia;

dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

DALIJA AĆIN THELANDER / KEREN LEVI UP SIDE DOWN