☰ menu

Tarzan. Król dżungli na ekranach kin sieci Multikino

pt.
01.08.2014

„Tarzan" Edgara Rice′a Burroughsa – jedna z najbardziej ukochanych powieści wszech czasów – powraca na ekrany kinowe.

W trakcie ekspedycji do afrykańskiej dżungli John Greystoke i jego małżonka, zmierzając w kierunku odległego miejsca, w którym nastąpiło zderzenie tajemniczego meteorytu z ziemią, giną w wypadku helikoptera. Kraksę przeżywa wyłącznie ich mały synek, J.J., zwany również „Tarzanem". Grupa goryli odnajduje przerażonego chłopca we wraku helikoptera i przyjmuje go do swego stada. Tarzan dorasta w nieznanym sobie świecie przez ponad dekadę, ucząc się z jednej strony bezlitosnych praw dżungli, a z drugiej – bezwarunkowej miłości. Dopiero jako dorosły mężczyzna natyka się na drugiego człowieka – odważną i piękną Jane Porter. To miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak nowo narodzone uczucie oraz dom Tarzana okazują się być zagrożone, gdy podróżujący z Jane William Clayton ujawnia swoje prawdziwe oblicze. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. „Wakacyjna Rodzina do kina" to akcja, która pozwala na zakup biletów na filmy familijne jeszcze taniej niż dotychczas. W Multikinie rodzic płaci tyle co dziecko przez cały tydzień do godziny 17:00 na filmy familijne bez ograniczeń wiekowych. Natomiast latem, dzięki akcji „Wakacyjna Rodzina do kina", dodatkowo 5 zł zniżki dla rodziny, przy zakupie minimum 3 biletów rodzinnych. Akcja trwa od 20 czerwca do 4 września.

O filmie „Tarzan. Król dżungli"
Reżyseria: Reinhard Klooss
Scenariusz: Yoni Brenner, Reinhard Klooss, Jessica Postigo

Dubbing:
Tarzan – Jonasz Tołopiło
Jane – Marta Dylewska
Porter – Tomasz Borkowski
Clayton – Modest Ruciński
Narrator – Krzysztof Banaszyk
Alice – Izabella Bukowska-Chądzyńska
Greystoke – Waldemar Barwiński
JJ – Bernard Lewandowski
Smith – Janusz Wituch

UWAGA!

Mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia na film „Tarzan" ważne w dniach 4-7 sierpnia. Wystarczy w czwartek 31 lipca przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisując TARZAN, w treści swoje imię i nazwisko.

Na wylosowany adres email prześlemy powiadomienie o sposobie odbioru zaproszenia.