☰ menu

Targi przedszkolaka w Gdańsku

sob.-niedz.
13.11-14.11.2010

To niezwykłe wydarzenie. Dlaczego? Bo to świat widziany oczami dziecka, w którym dorośli będą mogli spełniać marzenia najmłodszych członków rodziny, a także zaplanować kolejne etapy rozwoju swoich pociech. I edycja Targów Przedszkolaka w Gdańsku odbędzie się 13-14 listopada, na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich.

Z MYŚLĄ O NAJMŁODSZYCH I DOBREJ ZABAWIE

Celem i myślą przewodnią Targów Przedszkolaka jest podkreślenie wagi wychowania przedszkolnego w życiu dziecka, a przede wszystkim stworzenie miejsca przyjaznego dzieciom, gdzie całe Rodziny będą mogły spędzić wspólnie czas w wesołej atmosferze zabawy.

Projekt ten to przede wszystkim doskonałe narzędzie promocji dla przedszkoli oraz ich metod nauczania, a także dla aktywnej, edukacyjnej i wartościowej formy spędzania wolnego czasu z rodziną.

RÓŻNORODNOŚĆ KRÓLESTWA PRZEDSZKOLAKA

Targi Przedszkolaka to dla Zwiedzających:

• możliwość spotkania w jednym czasie i miejscu przedstawicieli placówek przedszkolnych z terenu Trójmiasta

• okazja do spotkań i rozmów z kadrą zarządzającą, pedagogami przedszkolnym i specjalistami dziecięcymi

• możliwość poszerzenia wiedzy o zajęciach edukacyjnych dla Dzieci i formach spędzania wolnego czasu

Swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu Wystawców branży dziecięcej i edukacyjnej, dzięki czemu będzie można poznać m.in. najnowsze trendy w modzie dziecięcej i wyposażeniu pokoi, produkty żywnościowe, produkty i usługi związane z pielęgnacją i zdrowiem dziecka oraz produkty, materiały i wydawnictwa edukacyjne dla najmłodszych i wiele, wiele innych.

DZIAĆ SIĘ BĘDZIE W TYM KRÓLESTWIE

Czas spędzony na Targach Przedszkolaka to czas spędzony z Rodziną. Rodzice mogą go wykorzystać na poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych informacji o wychowaniu przedszkolnym, a nawet na zakupy, sprawiając jednocześnie przyjemność swoim dzieciom.

Dla najmłodszych Gości odwiedzających Targi, a więc Przedszkolaków i przyszłych Przedszkolaków, zostanie przygotowana KRAINA ATRAKCJI, w której będą mogły spędzić w towarzystwie innych dzieci, opiekunów i animatorów dowolnie dużo czasu, nie nudząc się przy tym ani chwili. W programie atrakcji dla najmłodszych znajda się m.in.:

• Istne szalenstwo i zabawa na dmuchańcach-skakańcach LUMIS

•

• Teatrzyk pacynkowy, tworzenie makiety miasta i ruchomego orgiami wspólnie z Centrum Rozwoju Dziecka PRZYJACIELE

• MiniKINO – seanse z repertuaru PORANKÓW Multikina

•

• Malowanie buziek, przeciaganie liny, zabawy w lasery, wyscigi gasienic oraz balonikowe zoo i sztuczki magiczki z wesołymi klaunami z KLAUN POLSKA

•

• Wielkoformatowe gry planszowe Wydawnictwa EGMONT – rozgrywka Skubanych Kurczaków, Pedzacych Zółwi, Polowanie na Robale lub klasyczne rozgrywki „stolikowe".

•

• Zabawy kreatywne z chustami i kacik plastyczny przygotowany przez KLANZA Gdynia

•

• KRAINA BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLAKA, a w niej spotkanie ze SpongeBobem, Dora i Pingwinami z Madagaskaru

•

• Plac zabaw, konkurs plastyczny i fachowa opieka w TARGOWYM KLUBIKU PRZEDSZKOLAKA

• CAFE PRZEDSZKOLAK z dzieciecym menu

• ATA EVENT RACE _ WYSCIGI MODELI ZDALNIE STEROWANYCH

•

• Loterie i konkursy z nagrodami i wiele, wiele innych

•

• PRZYSTANEK SW. MIKOŁAJA – gry i zabawy oraz przygotowywanie bombek i kartek świątecznych

Nie zabraknie spotkań o charakterze merytorycznym dla Rodziców i nauczycieli przedszkolnych w formie wykładów, warsztatów i prezentacji z udziałem specjalistów, poruszających najbardziej aktualną tematykę z zakresu wychowania i edukacji przedszkolnej a także dotyczącą organizacji i funkcjonowania placówek oświatowych.

KOLEJNE WEEKENDY, KOLEJNE MIASTA

Jesienną edycję Targów Przedszkolaka otwiera impreza w Gdańsku. W kolejne weekendy Targi będzie można odwiedzić również we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.