☰ menu

Targi Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA – Kielce

pt.-niedz.
23.04-25.04.2010

Przez dwa dni, 24 i 25 kwietnia (sobota, niedziela) w Targach Kielce małych pacjentów będą przyjmować między innymi: pulmonolog, neurolog, internista, kardiolog, endokrynolog, otolaryngolog.

Również w tych dniach rodzice będą mogli skorzystać z porad dr Joanny Chądzyńskiej, Kierownika Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz dr Arkadiusza Chila, Kierownik Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Program Profilaktyki Raka Szyjki Macicy

Targi Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA są jedyną imprezą targową w regionie świętokrzyskim organizowaną z myślą o dziecku, jego rozwoju również poprzez zabawę oraz o obecnych i przyszłych rodzicach. Impreza została podzielona na trzy dni targowe: pierwszy dzień dla producentów, importerów, hurtowni a dwa pozostałe dla zwiedzających – przedszkola, żłobki, portale internetowe, rodzice i dzieci. Poza ekspozycją produktów na stoiskach odbędą się szkolenia, prezentacje firm, konferencje oraz forum branżowe poświęcone między innymi przemysłowi gier i zabawek. Podczas tej imprezy kobiety w ciąży i przyszli ojcowie wezmą udział w specjalnie dla nich zorganizowanym programie. Dla przyszłych i obecnych rodziców odbędą się liczne konsultacje medyczne i konferencje. Na terenie targowym będzie działało Centrum Konsultacji Medycznej dla wszystkich rodziców i ich pociech, z specjalistami, do których na wizytę w publicznych przychodniach zdrowia okres oczekiwania jest bardzo długi.

CZAS DZIECKA to również wiele wydarzeń towarzyszących imprezie. Wśród nich zaplanowane zostały Finały Halowych Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych, podczas których zobaczymy zmagania najlepszych zawodników modeli wyścigowych RC. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w kieleckim ośrodku wystawienniczym, w którym weźmie udział blisko 200 zawodników z całego kraju. Na 1,5 tysiąca metrów kwadratowych, poza torem na potrzeby zawodów, zapleczem technicznym i miejscem dla publiczności, przewidziano tor dla zwiedzających. Będą mieli oni szansę nie tylko zapoznać się z budową i serwisowaniem modeli, ale również wypróbowania swoich umiejętności sterowania nimi w praktyce.

W targach Czas Dziecka swój udział zapowiedziała najbardziej znana i uznana specjalistka od wychowania najmłodszych Super Niania Dorota Zawadzka. Specjalista poprowadzi bezpłatne warsztaty dotyczące błędów wychowawczych oraz budowaniu autorytetu u dziecka.
Uczestnicy spotkania będą mogli również nabyć najnowszą książkę Super Niani pt. „MOJE DZIECKO. JAK MĄDRZE KOCHAĆ I DOBRZE WYCHOWYWAĆ”
To książka w której Dorota Zawadzka odpowiada na pytania zadawane jej najczęściej przez rodziców. Każdy rozdział zawiera analizę tego, co można, powinno się, trzeba zrobić, aby ułatwić prawidłowy rozwój swojemu dziecku. Ale nie tylko. Autorka mówi też, jak czerpać radość z macierzyństwa, jak przez pierwsze lata życia dziecka pielęgnować i rozwijać nasze z nim relacje.

www.dziecko.targikielce.pl