☰ menu

TANECZNA PODRÓŻ PO BAŁKANACH
Naszym gościem będzie:
ANNA TRĄBAŁA –
z wykształcenia germanistka, z zamiłowania tancerka i podróżniczka. Przygodę z tańcami etnicznymi rozpoczęła w Bretanii, podczas międzynarodowej, szkolnej wymiany młodzieżowej. Zauroczona żywą kulturą bretońską rozpoczyna naukę tańców etnicznych  w różnych zakątkach świata. Tańce w kręgu, których kolebką jest Grecja i Bałkany są jej największą fascynacją. Do chwili obecnej udało się jej zgromadzić około 2500 tańców. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych warsztatach tańca    w Grecji, Serbii, Macedonii, Bułgarii, Rumunii i Turcji. Od 3 lat zaprasza do Poznania wykwalifikowanych tancerzy z całego świata i organizuje warsztaty dla zainteresowanych   z całej Polski. Uczy się ciągle nowych tańców.
W programie warsztatów Ani pojawią się tańce bułgarskie, rumuńskie, serbskie, tureckie, ormiańskie, macedońskie.
Zatańczymy jeszcze:
tańce greckie z różnych regionów, tańce znane i mniej znane.
Stopień trudności tańców jest zróżnicowany: od naprawdę prostych sekwencji do coraz bardziej skomplikowanych. Tańce te towarzyszą Grekom zarówno podczas różnych uroczystości jak i w życiu codziennym.
DODATKOWE ATRAKCJE:
• Wieczorny Piknik z greckimi przysmakami i tańcem
• Spacer po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich
• niespodzianki
Dla zainteresowanych nocleg w bursie (2-4 osobowe pokoje)
Więcej informacji:
Danuta Stogidis