☰ menu

Świętuj 20-lecie marki Frosch w CH Manufaktura w Łodzi

niedz.
22.10.2017
Już w niedzielę 22 października, w godzinach od 10:00 do 21:00 do Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi odbędzie się coroczny event Frosch EcoDay, który ma na celu promocję proekologicznych zachowań na co dzień. W tym roku marka Frosch obchodzi 20-lat na polskim rynku.

Ekologiczny event dla całej rodziny

Celem akcji Frosch EcoDay jest uświadomienie Polakom, że nawet drobne zmiany codziennych przyzwyczajeń mają pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Podczas wydarzenia obecna będzie dermatolog dr Anita Tarajkowska-Olejnik – ekspert marki Frosch, która udzielać będzie bezpłatnych porad dermatologicznych, wyjaśniając jak dbając o czystość naszego domu równocześnie zadbać o bezpieczeństwo delikatnej skóry dłoni. Na odwiedzających stoisko Frosch EcoDay czekać będzie wiele atrakcji m.in. specjalne warsztaty EKOZABAWKI – ZRÓB JE SAM. Zajęcia będa miały za zadanie skupienie się na rozwoju dziecięcej wyobraźni, nauce kreatywnego myślenia oraz poznania pojęcia recyclingu. Ekologiczną zabawę dopełni zielona fotobudka w której odwiedzający będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Podczas wydarzenia zaplanowano również konkursy dla najlepszych eko-rodzin, w których nagrodami będą produkty marki Frosch.

Od 20 lat na polskim rynku

Od początku obecności na polskim rynku, środki do czyszczenia z wizerunkiem charakterystycznej żabki cieszą się sympatią i zaufaniem klientów. Polscy konsumenci coraz chętniej stawiają na prowadzenie swojego gospodarstwa domowego w zgodzie z naturą. Wybór ekologicznych środków czyszcząco-pielęgnujących marki Frosch, zapewnia bezpieczeństwo naszej planecie, czystość domu oraz ochronę bliskich przed szkodliwymi substancjami. W portfolio marki Frosch znajdują się następujące grupy produktów: uniwersalne oraz specjalistyczne środki czyszczące (m.in. spray do kabin prysznicowych, do szyb, do kuchni i do toalet), środki do mycia naczyń (w tym płyny, koncentraty, balsamy, środki do zmywarek), środki do czyszczenia toalet, detergenty do prania (w tym skoncentrowane proszki, płyny, koncentraty do płukania) oraz linia Frosch Baby (środki do prania dla dzieci oraz do czyszczenia akcesoriów dziecięcych).

O marce Frosch:

Filozofia marki Frosch bazuje na szczególnej trosce o naszą planetę i przyszłe pokolenia. Na każdym etapie produkcji firma dba o to, by w jak najmniejszym stopniu ingerować w środowisko naturalne, stale szukając nowatorskich rozwiązań ekologicznych. Proekologiczna strategia marki Frosch określana jest przez „9 punktów ekologii”, które definiują stosunek jaki firma przykłada do ochrony środowiska naturalnego. Potwierdzeniem najwyższej odpowiedzialności środowiskowej są także liczne certyfikaty, w tym Ecolabel EU, EMAS czy ostatnie wyróżnienie Cradle to Cradle. Marka Frosch to jedna z niewielu marek na rynku preparatów chemii gospodarczej oferujących ekologiczne środki czyszczące, które oparte są na naturalnych składnikach roślinnych i mineralnych. Dodatkowo firma Werner & Mertz, producent marki Frosch całkowicie rezygnuje z materiałów pierwotnych i sprzedaje butelki wyprodukowane w 100% z surowców wtórnych.

Dystrybutorem produktów marki Frosch jest firma Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. – filia producenta marki Frosch w Polsce.