☰ menu

niedz.
24.06.2012

Od 10.00 – 17.00

Stena Recycling będzie zbierała: makulaturę, butelki PET, puszki, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (tylko drobny i średni: komputery, telewizory, monitory, telefony komórkowe, drobny sprzęt AGD jak żelazka, suszarki itd.) oraz zużyte świetlówki. W zamian za przyniesione odpady przekażemy nasiona i cebulki kwiatów oraz byliny, wg następującego przelicznika:

BUTELKI PET/ PUSZKI ALUMINIOWE
od 10 –  20 szt. – 1 kupon – 1 szt. nasionek kwiatów
21- 40 szt. – 2 kupony – 2 szt. nasionek kwiatów
41-60 szt. – 3 kupony – 3 szt. nasionek kwiatów
za każde kolejne 40 szt. – 1 kupon

MAKULATURA
1-5 kg – 1 kupon – 1 szt. nasionek kwiatów
6-15 kg – 2 kupony – 2 szt. nasionek kwiatów
16-30 kg – 3 kupony – 3 szt. nasionek kwiatów
za każde kolejne 30 kg – 1 kupon

ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY
mały sprzęt (suszarka, żelazko, mikser, 3 drobne (np. telefon komórkowy, myszka, ładowarka) – 1 kupon – 1 szt. zioła lub cebulki kwiatów

średni sprzęt (mikrofala, telewizor, odkurzacz, komputer) – 2 kupony – 2 szt. zioła lub cebulki kwiatów.

Podczas festynu Reba Organizacja Odzysku S.A. będzie zbierała też baterie.
Punkt zbiórki odpadów umiejscowiony będzie na terenie RKS SKRA od ul. Wawelskej, wjazd również samochodami. Zachęcamy Państwa do udziału.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, tam znajdą Państwo wszystkie szczegóły www.dzienziemi.org.pl

Patronat honorowy: Marszałek Sejmu RP, Minister Środowiska, Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent m. st. Warszawy, Prezes Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej,  Dyrektor Generalny Lasów Państwowych

Współpraca:
Ministerstwo Środowiska,  Lasy Państwowe, Kampinoski Park Narodowy, Społeczny Instytut Ekologiczny, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o., Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m st. Warszawie Sp. z o.o.

Finansujący: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Miasto Stołeczne Warszawa

Sponsorzy: Reba Organizacja Odzysku S.A., Stena Recycling Sp. z o.o.

Patronat medialny:
Jedynka Polskie Radio, Radio dla Ciebie, Gazeta Wyborcza
Metro, Travel Channel, Portal www.zielonalekcja.pl, Portal www.polemokotowskie.pl