☰ menu

Świąteczny pokaz chemiczny stacji telewizyjnej Da Vinci Learning!

wt.
10.12.2013

Nauka to zdumiewający świat niczym nieograniczonych możliwości. Kto by jednak pomyślał,

że eksperymenty chemiczne mogą przybrać również świąteczny charakter? Dzięki Świątecznemu pokazowi chemicznemu Da Vinci Learning przekonasz się na własne oczy, jak tworzy się śnieg, dowiesz się, co trzeba zrobić, aby zamrozić choinkę lub w jaki sposób napisać czarodziejski list
do św. Mikołaja.

Na młodych eksperymentatorów czekają także inne niecodzienne doświadczenia. Zobaczymy, w jaki sposób stworzyć prawdziwą górę lodową, przekonamy się, jak rośnie broda św. Mikołaja
oraz dowiemy się, w jaki sposób wybuchają fajerwerki! A to tylko niektóre z fantastycznych atrakcji, czekających na osoby, które odwiedzą Świąteczny pokaz chemiczny Da Vinci Learning!

Szalone stanowisko chemiczne znajdziecie w Galerii Bałtyckiej przy Alei Grunwaldzkiej 141
w Gdańsku, tuż przy Smyku. Pokazy startują o godz. 10.00 i będą odbywały się
o każdej pełnej godzinie.

Telewizja Da Vinci Learning zaprasza wszystkie dzieci razem z rodzicami, by wraz z nami odkrywali świat nauki w atmosferze świąt Bożego Narodzenia. W ten sposób nauka sprawi wielką frajdę nie tylko maluchom, ale również ich opiekunom.

Przekonaj się na własne oczy, że magię świąt można odkryć również w… eksperymentach naukowych!

Partnerem wydarzenia jest Vectra – jeden z największych operatorów telewizji kablowej w Polsce.

ZAPRASZAMY CAŁE RODZINY! WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY!

***

Da Vinci Learning – to edukacyjny kanał telewizyjny dla dzieci. Dzięki niemu oglądanie telewizji staje się rodzinną przygodą
z nauką. Da Vinci Learning nie tylko bawi, ale przede wszystkim uczy przez zabawę, angażując w nią całą rodzinę. Da Vinci Learning z dumą wspiera rosnącą społeczność ciekawych umysłów. Wszyscy jesteśmy z natury ciekawi. To ciekawość prowadzi nas do podejmowania ryzyka, wzywa do zadawania pytań. To ciekawość motywuje artystów, naukowców, wynalazców i odkrywców, którzy dokonują wielkich odkryć, zmieniających świat. Razem możemy pójść jeszcze dalej.
Da Vinci Learning tworzy bezpieczne, pozytywne środowisko, w którym ciekawe umysły w każdym wieku mogą doświadczać nauki oraz zabawy. Jest dostępny w Polsce w ponad 100 sieciach telewizji kablowych, między innymi UPC, Multimedia, Toya, Vectra, Inotel.

Vectra – (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje 870 tys. klientów w 176 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługa telefonii stacjonarnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 188, w tym 47 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 320 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 114 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TVOnline (bezpłatny dostęp do 30 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO i serwis muzyczny Mood. Vectra ma 530 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 433 tys. odbiorców internetu stacjonarnego i 28 tys. mobilnego oraz 160 tys. abonentów telefonicznych. Vectra obsługuje również firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.