☰ menu

Świąteczny Jarmark Różności

sob.-niedz.
13.12-14.12.2014

Dodatkowo na wszystkich czekają warsztaty. Animatorzy pokażą, co można zrobić z wikliny papierowej, podpowiedzą, w jaki sposób przygotować własne świąteczne ozdoby. Będziemy dekorować pierniki, malować anioły, tworzyć rękodzieło w języku angielskim, zbudujemy także makietę miasta wykorzystując pudełka, kartony i rolki po papierze. Najmłodsi poznają nowe wyrazy podczas warsztatów czytania globalnego.

Na parterze będzie można kupić biżuterię, torebki, chusty, dodatki oraz wszystko to, co związane jest z modą. Pierwsze piętro wypełnią stroiki, choinki, świąteczne dekoracje, a także produkty regionalne i zdrowa żywność oraz świąteczne warsztaty i animacje. Wspólnie z mieszkańcami i wolontariuszami stworzymy także oryginalne akcesoria, które będą częścią wyposażenia Klubu Studenckiego Karuzela, którym od listopada tego roku się opiekujemy.

Wydarzenia towarzyszące:
13 grudnia (sobota)

/ Sala Koncertowa
– godzina 12:00 – wykład Kasi Pefew "Zdrowe święta. Gotowanie w rytmie eko"
– godzina 17:30 – koncert świąteczny w wykonaniu Uczniów i Nauczycieli Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II st. im. Krzysztofa Komedy "KOMEDA, MIKOŁAJ, ŚWIĘTA"

14 grudnia (niedziela)/ Sala Koncertowa
– godzina 11:00 i 12:30 – Teatralny Poranek Bajkowy "Mikołaj w Krainie Lodu"
– godz. 18:00 – koncert zespołu Čači Vorba, który zaserwuje akustyczną fuzję muzyki etnicznej, jazzu oraz innych gatunków wykonywanych na tradycyjnych instrumentach akustycznych.

www.facebook.com/events/602414036530841/?fref=ts

13-14 grudnia (sobota-niedziela) 2014, godz. 12:00-18:00