☰ menu

Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie

Małe Sztuczki (dzieci w wieku 3-6 lat), sobota, godz. 11.00 – 12.00

Duże Sztuczki (dzieci w wieku 6-11 lat), sobota, godz. 13.00 – 14.00

Świąteczne spotkanie z Joanną Krzyżanek, która poprowadzi warsztaty i opowie o gwiazdkowo-noworocznych perypetiach Cecylki Knedelek. Zapraszamy wszystkich miłośników Cecylki: obecnych i przyszłych – bo na pewno się w niej „zakochają" – na zajęcia z autorką, jak zawsze ciepłe, pełne łakoci, twórczych pomysłów i niespodzianek. Po opowieści i spotkaniu z autorką dzieci wykonają z półproduktów świąteczny smakołyk.

Będzie okazja także do zakupu nowości wydawniczych Joanny Krzyżanek z dedykacją autorki: Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie, Cecylka Knedelek i kolorowe bale oraz wyjątkowego, zrywanego Kalendarza Cecylki Knedelek na rok 2012, w którym każdy dzień to nowa niespodzianka, przepis, rebus itp. To może być świetny prezent pod choinkę! Więcej o książkach w załączniku.

Boże Narodzenie w Starym Knedelkowie

W Starym Knedelkowie pachniało już świerkowymi drzewkami, czerwonym barszczykiem i pierniczkami.

W powietrzu rozchodziła się ta nieuchwytna, najwspanialsza na świecie woń… woń zbliżających się świąt.

Cecylka Knedelek i gąska Waleria pochłonięte były gorączkowymi przygotowaniami do świąt, podobnie jak pozostali mieszkańcy miasteczka.

Wydawało się, że nic nie zakłóci tego przedświątecznego czasu, a jednak… Tam, gdzie jest gąska Waleria, tam o kłopoty nietrudno… bo dziwnym trafem jakoś szczególnie łatwo przyklejają się jej do skrzydełek.

O tym jednak, co dokładnie się wydarzyło i jak zakończyła się ta świąteczna przygoda, przeczytajcie już sami…

Koszt uczestnictwa: 25 zł/ uczestnika

Pracownia SztukaPuka

Poznań, ul. Matejki 44/2