☰ menu

pt.-niedz.
17.12-26.12.2010

Przed Świętami Port Łódź zadba o komfort Klientów

Najbliższe dni to czas, kiedy przedświąteczne przygotowania nabiorą tempa. To także ostatni moment na świąteczne zakupy. Aby były one udane dla całych rodzin – także dla najmłodszych – Port Łódź przygotował dla nich świąteczne atrakcje i udogodnienia.

Coś dla całej rodziny: Świąteczne zdjęcia w śnieżnej kuli i na breloczkach
Najbliższy weekend to ostatnia szansa na zrobienie sobie zdjęcia w ogromnej śnieżnej kuli. W sobotę i niedzielę  w godz. 12:00 – 20:00 po raz ostatni będzie ona dostępna dla Klientów Portu Łódź. Chętni będą mogli także odwiedzić mini atelier fotograficzne. Zdjęcia dzieci wykonane przez fotografa na życzenie rodziców będą drukowane na breloczkach do kluczy.

Wszyscy, którzy w tym roku byli grzeczni, będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Przez cały weekend będzie on także czytać dzieciom bajki, zapraszać do wspólnego rysowania i uczyć śpiewania kolęd.

Coś dla rodziców i dziadków: Świąteczny Jarmark Regionalny
Do 23 grudnia w Porcie Łódź potrwa jarmark produktów regionalnych. Stoiska pełne tradycyjnych specjałów można znaleźć w strefie Las obok lodziarni Grycan i w strefie Góry przy sklepie Saturn. Na smakoszy czekają przysmaki wytwarzane zgodnie z regionalnymi recepturami, m.in. wędliny, oscypki, piwo, pieczywo i ryby. Amatorzy słodyczy znajdą na stoiskach krówki. Wśród artykułów dostępnych na jarmarku znajdzie się także niepowtarzalna autorska biżuteria.

Coś dla Panów: Świąteczne inspiracje do zmiany wizerunku
W grudniu Port Łódź inspiruje do zmiany wizerunku nie tylko panie, ale także panów. W najbliższy weekend styliści Instytutu Inspiracji zadbają o nienaganny wygląd każdego mężczyzny. Na każdego Pana korzystającego z porad czeka dodatkowa niespodzianka – bon o wartości 200 PLN na zakupy w PAWO.

Na wszystkich chętnych eksperci Instytutu oraz styliści PAWO czekać będą w punkcie konsultacyjnym znajdującym się w Strefie Ocean obok fontanny Rozgwiazda oraz perfumerii Douglas i Sephora. Na indywidualne spotkania ze stylistami można zapisać się osobiście w Punkcie Informacji w Atrium lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej http://www.portlodz.pl/.

Coś dla amatorów sportów zimowych: Bezpłatne lodowisko na Patio
Z lodowiska na Patio przez całą zimę można korzystać bezpłatnie. Na amatorów łyżwiarstwa, którzy nie posiadają własnego sprzętu czeka wypożyczalnia (koszt wypożyczenia łyżew – 5 zł). Najmniejszy dostępny rozmiar łyżew to 30, więc na taflę mogą wkroczyć również bardzo młodzi adepci łyżwiarstwa. Łyżwiarze mogą także skorzystać z szatni i przechowalnia bagażu przy lodowisku (płatnej 2 zł) lub bezpłatnej szatni na terenie Portu Łódź. Na miejscu można także naostrzyć łyżwy.

W sobotę w godz. 13:00 – 15:00 do postawienia pierwszych kroków na lodzie zaprasza bezpłatna szkółka łyżwiarska.

Udogodnienia dla Klientów
Przedświąteczne zakupy to czas, kiedy łatwo stracić świąteczny nastrój. Aby towarzyszył on Klientom Portu Łódź, przygotowano dla nich klika dodatkowych udogodnień. Od 17 do 23 grudnia centrum handlowe będzie czynne dłużej – od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 22:00, a w niedziele w godz. 10:00 – 21:00. W okresie przedświątecznym dłużej czynna będzie także bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior (10:00 – 20:00), gdzie rodzice mogą zostawić dzieci na czas zakupów pod opieką profesjonalnej kadry.

24 grudnia Port Łódź będzie czynny w godz. 10:00 – 16:00.

Do dyspozycji Klientów Portu Łódź jest zadaszony podziemny parking, dzięki któremu kierowcy będą mogli na chwilę zapomnieć o zimowych niedogodnościach i bezpiecznie zaparkować samochód w pobliżu wejścia do Centrum Handlowego.

Zapraszamy serdecznie!