☰ menu

Super Spark Gwiezdna misja – zaproszenia na pokaz przedpremierowy!

Super Spark gwiezdna misja zaproszenia do kina
pt.-niedz.
25.08-27.08.2017
Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii – Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Wyruszają razem, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

A już 30 sierpnia (środa) zapraszamy Czytelników Miasta Dzieci na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się o godzinie 18:30 w warszawskiej Kinotece.

Mamy dla Was  30 dwuosobowych zaproszeń na film. Jeśli chcielibyście je otrzymać, piszcie na adres konkurs@miastodzieci.pl, w tytule maila Super Spark Gwiezdna misja, w treści imię i nazwisko oraz zdanie uzasadnienia, dlaczego chcielibyście zobaczyć akurat ten film.

Zwycięzców powiadomimy mailem najpóźniej  28 sierpnia. Powodzenia!

Zobaczcie zwiastun filmu Super Spark Gwiezdna misja: