☰ menu

Studenci z całego świata zawitali do warszawskich przedszkoli

czw.-niedz.
12.09-06.10.2013
Podczas zajęć dzieci mają nie tylko okazję do dobrej zabawy, ale mają także możliwość poznania różnych kultur już w najmłodszym wieku.

Wizja projektu skierowanego do najmłodszych mieszkańców Warszawy jest prosta – Poprzez realizację projektu sprawiamy że świat przychodzi do dzieci, uczy ich to tolerancji i otwartości." – Mówi Maciej Jankowski- organizator projektu International Kindergarten w Warszawie. Przez 2 miesiące studenci z różnych stron świata prowadzić będą zajęcia z maluchami, podczas których w ramach nauki języka angielskiego, zajęć plastycznych oraz zabawy przybliżą najmłodszym obyczaje dalekich krajów i przyzwyczajają do różnorodności kulturowej. Obecnie w projekcie bierze udział 6 warszawskich przedszkoli.

AIESEC to największa na świecie organizacja studencka, obecnie istnieje w ponad 110 krajach i zrzesza ponad 60 000 członków. W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, AIESEC oferuje swoim członkom doświadczenie liderskie oraz międzynarodowe w ramach praktyk zagranicznych.