☰ menu

Spotkanie dla przyszłych mam w Poznaniu

czw.
15.12.2011

Spotkanie organizowane jest z myślą o wszystkich przyszłych i obecnych mamach. Dieta i aktywność w ciąży, rozmowa z pediatrą oraz porady położnej to główne atrakcje nadchodzącej imprezy. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości rodziców.

Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć się urokami macierzyństwa. Dbając o komfort i uśmiech mamy, troszczymy się o zdrowie dziecka.

Macierzyństwo bez tajemnic!

Jak zachować atrakcyjny wygląd, a po ciąży szybko wrócić do dawnej sylwetki? Wraz z dietetykiemzastanowimy się nad wyborem odpowiedniego i zdrowego sposobu odżywiania. Doświadczona położna udzieli cennych wskazówek dotyczących porodu i opieki nad niemowlakiem. Nie zabraknie także tematów związanych z pielęgnacją i odżywianiem dziecka, które poruszy wykwalifikowany pediatra.

Gościem specjalnym spotkania będzieaktorka, szczęśliwa i niezwykle energiczna mama – Katarzyna Bujakiewicz – ambasadorka poznańskiej edycji Świadomej Mamy. Kasia wraz ze specjalistami poradzi uczestniczkom, jak być mamą piękną i aktywną.

Wszystkie Panie z brzuszkami i obecne Mamy zapraszamy 15 grudnia do Centrum Kongresowego Hotelu IORw Poznaniu przy ulicy Władysława Węgorka 20.

Szczegóły i zapisy na stronie www.SwiadomaMama.pl.

Zostań ŚwiadomąMamą!
Już teraz zarejestruj się nabezpłatne spotkanie!