☰ menu

Spotkanie dla macoch w Krakowie

czw.
02.12.2010

– Macocha z bajek to ta zła, zawistna i zazdrosna. Czy takie są współczesne macochy? – zadają sobie pytanie autorki projektu. – Wierzymy, że nie. To często kobiety o dużej tolerancji i akceptacji, które podjęły trudne życiowe wyzwanie. Chcemy sobie nawzajem pomóc.
Zapraszamy kobiety, którym zależy na budowaniu relacji z pasierbami, które chcą konstruktywnie podejść do problemów, odnaleźć się w sytuacji i być szczęśliwe. Zapraszamy zarówno macochy "całodobowe", jak i te "weekendowe".

W związku z zainteresowaniem uczestniczek 2 krakowskich edycji warsztatów dla macoch naszą działalność kontynuujemy w postaci cyklicznych spotkań. Co miesiąc przy filiżance kawy lub herbaty rozmawiamy na wybrane przez Was tematy!

2 grudnia 2010, w godz. 17:30-20:00
Famiga, ul. Lea 179
Zapisy: 604 085 911, macochy@famiga.pl
Cena: 20zł
Więcej informacji: http://www.famiga.pl/zajecia-warsztaty-dla-macoch.html

Prowadzące:

Agata Szymula

Pomysłodawczyni projektu. Zawodowo specjalista ds. PR i komunikacji. Interesuje się zagadnieniami związanymi z komunikacją interpersonalną, w tym Komunikacją Bez Przemocy. Prowadzi badania na temat wizerunku macochy. Praktyk NLP. Obecnie uczestniczka Studium Nonviolent Communication, organizowanego przez Dojrzewalnię Róż, oraz Akademii Mistrzów Treningu Grupy Trenerskiej Mentor.
Prywatnie szczęśliwa żona i od ponad 2 lat macocha uroczej 7-latki.

Regina Bzowska
Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi. Od trzech lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów z zakresu tzw. umiejętności miękkich oraz treningów rozwoju osobistego. Pracuje z osobami bezrobotnymi, pracownikami, a także z młodzieżą. Ukończyła I edycję Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ oraz liczne szkolenia doskonalące warsztat trenerski. Obecnie uczestniczy w Studium Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Od niedawna fascynuje się jogą.