☰ menu

Spotkania dla Rodziców w Poznaniu

pon.-śr.
08.10-10.10.2012

W tym roku w imprezie biorą udział Partnerzy, którzy zgodzili się włączyć w program Tygodnia Noszenia organizowane przez siebie imprezy, warsztaty i spotkania.
Czekają na Was – spotkania z doulą, doradcą laktacyjnym, psychologami, wizażystką. Zajęcia z masażu shantala, taniec w chuście, pieluszki wielorazowe, BLW, ekorodzicielstwo.
Przede wszystkim – warsztaty chustowe – dla początkujących, dla zaawansowanych i dla chcących ponosić na plecach.
A 14 października spotkamy się w cafe Bajarka na imprezie inaugurującej tegoroczny Tydzień Noszenia pod tytułem "Baśń o noszeniu". Będziemy opowiadać o noszeniu, prezentować różne wiązania, pokazywać różne chusty i nosidła miękkie, ale nie tylko!!! Zapraszamy także na wspólne bajkoczytanie, zabawy z animatorami i zabawy w aktywnej sali zabaw z mnóstwem atrakcji dla małych dzieci. Będą także konkursy z cennymi nagrodami! Będzie można wygrać m. in. chusty znanych polskich firm, indywidualną naukę noszenia w chuście, mnóstwo ciekawych książek nie tylko dla dzieci i inne ciekawe nagrody 🙂

W tym roku patronat medialny nad imprezą objęła Telewizja ONTV, portal miastodzieci.pl , portal dziecipoznan.pl oraz Wydawnictwo MAMANIA.

Akcję wspierają: Klubo-kawiarnia „Gauganek", Gwarna 9 Cafe, Ideownia, Doradca Laktacyjny Joanna Adamiak, Poradnia psychologiczna Hipokampus, Lenny Lamb, Szkoła Noszenia „Tulipanna", Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa „Gaja", Matami.pl, Bliskość na starcie, Matrioszka.eu, Nati, Doula Marianna Szymarek, Fundacja Aktywności Lokalnej, cafe Bajarka, Zakamarki, pracownia Ozdobnia, Make-up Astre.

Stowarzyszenie Poznań w Chuście zaprasza do zapoznania się z grafikiem Tygodnia Noszenia 2012 w Poznaniu i do zapisów na zajęcia.
Liczymy na Waszą obecność! Do zobaczenia w październiku!

ZAPISY na www.chusty.net