☰ menu

spotkania dla dzieci w ZOO w Warszawie

sob.
18.12.2010

Zapraszamy na czytanie książki, konkursy, gry i zabawy.

Co trzeba zabrać? Dobry humor i …słonia – pluszowego, szklanego, z porcelany, jakiego tylko macie – odbędzie się konkurs na najpiękniejszego słonia, a zwycięzca otrzyma…to tajemnica. Przyjdźcie koniecznie, a sami przekonacie się, jakie wspaniałe nagrody przygotowaliśmy dla Was.

Specjalnym gościem, który będzie czytał fragmenty Liliany, dla Waszych dzieci, będzie Justyna Sieńczyłło aktorka Teatru Kamienica.

Dla rodziców odbędzie się losowanie bletów.
Pamiętajcie!!!
Spotykamy się 18 grudnia o godz.12:00 w Słoniarni.
Do zobaczenia!

Dla pierwszych pięciu osób, które wybierają się na spotkanie i napiszą nam o tym mamy niespodziankę. W ZOO oprócz atrakcji czekały będą także książki ufundowane przez Wydawnictwo KIKA. Piszcie na adres zaproszenia@miastodzieci.pl w temacie emaila "Liliana Pędziwiatr", w treści imię i nazwisko.

* Zwycięzców powiadomimy o wygranej drogą emailową. Brak emaila od Miasta Dzieci oznacza brak wygranej:(

* Nagrody będą do odbioru TYLKO w trakcie spotkania.