☰ menu

Spektakl familijny: Gdzie jest Tata? Chorzów

sob.
20.08.2022
Spektakl przypomina cyrkową klaunadę. Dwoje bohaterów: Tutu i Tata, to syn i ojciec, którzy bawią się co chwilę w różne gry. Zabawa ta jest z jednej strony pełna humoru, z drugiej jednak opowiada o ważnych i niełatwych aspektach rodzicielstwa. Tutu i Tata są pełni energii, kolorowo ubrani, a ich perypetiom towarzyszy cyrkowa muzyka. Tutu zawsze jest pogodny i to on zachęca widownię (te młodszą i tę starszą) do wspólnego śledzenia przygód jego i Taty.

„Gdzie jest Tata?” to spektakl, który jest rozrywką dla całej rodziny. Dzieci odnajdą w nim całą masę zabawnych, gagowych sytuacji, wywołujących salwy śmiechu, natomiast dorośli dostrzegą ukryty w nich przekaz. Przedstawienie ma przypomnieć, jak ważna jest relacja rodzic – dziecko, jak znaczącą rolę mają rodzice. Jak rodzice są idealizowani i jakim bezgranicznym zaufaniem obdarzają nas nasze dzieci. „Gdzie jest Tata” jest dla całej rodziny, jest też dla rodziny pół…albo dla tego co z niej zostało.

Spektakl dla dzieci od 4 roku życia

Reżyseria: Jan Naturski i Mikołaj Woubishet