☰ menu

Sobotnie Bajdurki. Spektakl dla dzieci . Do wygrania wejściówka!

spektakl dla dzieci
sob.
01.10.2016
„SOBOTNIE BAJDURKI” po wakacyjnej przerwie powracają do Domu Kultury „Orle Gniazdo”!!! Już 01 października o godz. 11.00 nasi mali widzowie będą mogli spotkać się z bohaterami spektaklu „CZARNE I BIAŁE „. Zagości u nas wówczas znany już Państwu teatr o jakże wspaniałej nazwie – POD ORZEŁKIEM 😉
„CZARNE I BIAŁE” to poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów”. Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki-kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej nas rzeczywistości. Poznajemy perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.
Czas trwania 45 min.Koszt wejściówki dla dziecka z opiekunem 15 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (w dniu spektaklu).

Koszt biletów zarezerwowanych wcześniej a odebranych dopiero w dniu spektaklu również wynosi 20 zł.

Rezerwacji jak zawsze dokonywać można telefonicznie (61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).
Bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 w sekretariacie domu kultury.

——————
UWAGA!
Można wygrać wejściówkę! Aby wziąć udział w losowaniu wejściówki wystarczy przysłać maila z imieniem i nazwiskiem w czwartek 29 września br. do godz. 17.00. W tytule maila proszę wpisać „CZARNE I BIAŁE „ na adres natalia@miastodzieci.pl. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym. Brak maila od redakcji oznacza brak wygranej!
——————