☰ menu

Sobotnie atrakcje Dziewiczej Górze

sob.
16.11.2013

W najbliższą sobotę zachęcamy do wypadu za miasto i wzięcia udziału w niecodziennym wydarzeniu – zakończeniu projektu "TworzyMy Puszczę Zielonkę" na Dziewiczej Górze (Czerwonak). Będzie można podziwiać włóczkowe, leśne instalacje, zaprojektowane i wykonane przez uczestników projektu a także podczas otwartych warsztatów stworzyć własne elementy do wspólnej instalacji wykonanej przez uczestników happeningu.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny – dzieci w każdym wieku, młodzież, dorosłych i seniorów – na Parking Leśny "Dziewicza Góra", startujemy o godz. 11.00.

UWAGA: Jeśli ktoś dysponuje niepotrzebną włóczką prosimy o przyniesienie.

Happening "Włóczkowe graffiti w Puszczy Zielonce" jest wydarzeniem finałowym projektu "TworzyMy Puszczę Zielonkę", realizowanego przez Fundację ZAMIASTem, dofinansowanego ze środków Programu Działaj Lokalnie VIII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj lokalnie Stowarzyszenia Swiatowid.