☰ menu

Smerfy w Multikinie – smerfna zabawa na wielkim ekranie już od 18 listopada!

sob.-sob.
18.11-25.11.2023
Uwielbiane, zarówno przez najmłodszych, jak i trochę starszych, Smerfy zagoszczą na ekranach kin sieci Multikino już 18 listopada! Poznaj ich nowe przygody i spędź wartościowy czas podczas rodzinnych poranków filmowych.

Seans „Smerfów” to nie tylko wspaniała rozrywka dla całej rodziny, ale też świetna lekcja wiary w siebie i zmagania się z własnymi słabościami. Smerfy pokażą najmłodszym, jak ważna jest współpraca, lojalność, a także dobre maniery. Obejrzyj ich przygody na wielkim ekranie w Multikinie!

„Smerfy” to serial animowany o małych, niebieskich stworzeniach, inspirowany komiksami belgijskiego rysownika Pejo. Codzienne, radosne życie Smerfów jest zakłócane przez czarnoksiężnika Gargamela, który za wszelką cenę stara się je schwytać. W ramach Poranków dla najmłodszych Multikino zaprezentuje 5 odcinków serialu.

Poranki: Smerfy
czas trwania: 55 minut
każda sobota i niedziela od 18.11– sprawdź godziny seansów w repertuarze.

Lista odcinków:

Dobre maniery
Papa Smerf jest zdenerwowany wizytą nowej leśnej wróżki. Wydaje mu się, że wioska jest czysta i schludna, jednak okazuje się, że maniery Smerfów są okropne! Papa Smerf prosi Wierzbinkę i dziewczynki o przywrócenie Smerfów do porządku, ale ich maniery są naprawdę dziwne.

Utalentowany zwykły Smerf
Zwykły Smerf, który dotąd nie znalazł swojego talentu, wciąż szuka swojego powołania. Papa Smerf sugeruje, aby pomógł innym Smerfom w przygotowaniu Święta Wiosny. Początkowo Zwykły Smerf ponosi porażkę za porażką, upokarzając się. Z czasem zaczyna się dobrze bawić, naśladując Smerfy, którym pomaga. Dar ten okaże się bardzo przydatny, aby uratować Smerfy, gdy zostaną schwytane przez Gargamela.

Rozkwitka w dziczy
Kiedy Rozkwitka wdaje się w wielką kłótnię z Gradobitką i Lolijką, ogłasza, że opuszcza wioskę i wprowadza się do Dzikusa!

Gdzie mój Smurfway?
Rozkwitka pożycza od Ważniaka jego ukochany Smurfway i nieumyślnie go gubi. Jej celem jest znalezienie pojazdu, zanim Ważniak się o tym dowie.

Idealny suflet
Kiedy Smerf Kucharz skręca kostkę po bójce z Łasuchem, nie ma nikogo, kto mógłby zabrać jego suflet na nadchodzące Święto Wiosny. Swoją pomoc oferuje Łasuch, jak jednak zaufać mu, że nie pożre sufletu, nim dotrze do celu? Smerf Kucharz nie ma jednak wyboru, gdyż wszystkie pozostałe Smerfy opuściły już wioskę. Czy Łasuch sprosta zadaniu?

Wersja Polska: Reżyseria oraz Obsada

Reżyseria: William Renaud

Obsada: Grzegorz Pawlak, Marta Dylewska-Kocięcka, Krzysztof Szczepaniak, Marek Robaczewski, Michał Klawiter, Damian Kulec, Kamil Pruban, Paweł Krucz, Maksymilian Bogumił, Szymon Roszak, Jan Staszczyk, Lena Schmischeiner, Barbara Garstka, Bartosz Martyna, Sebastian Machalski, Mateusz Weber, Krzysztof Rogucki, Maksymilian Michasiów, Maciej Więckowski, Joanna Węgrzynowska, Anna Apostolakis, Mateusz Kwiecień, Marta Markowicz, Bartosz Bednarski, Elżbieta Kopocińska, Magdalena Herman-Urbańska, Szymon Mysłakowski, Aleksandar Milićević, Tomasz Błasiak, Michał Podsiadło, Wojciech Chorąży, Paweł Bukrewicz i inni.

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Na Poranki ze Smerfami zapraszamy do wszystkich kin sieci Multikino.

Informacje o spółce Multikino:

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie w spółce Multikino pod szyldem Multikino i Cinema3D działa 45 kin w 37 miastach z łączną liczbą 323 ekranów.

Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r.  uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).