☰ menu

ślaskie miasteczko
sob.-śr.
28.05-01.06.2016
Gdzie się bawi Bartek i Lizzy?

28 maja ŚWM zaprasza wszystkich na piknik rodzinny w ramach Dnia Rodziny. Impreza będzie okraszona wieloma atrakcjami takimi jak: Zakręcone Balonowe Zoo, popisy szczudlarzy, pokazy baniek mydlanych a także piniata czyli, według hiszpańskiej tradycji, zabawa polegająca na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej kolorowymi i pysznymi smakołykami. Właściciel chorzowskiego miasteczka – spółka Tatry Mountain Resorts – przygotowała również rodzinną grę terenową pt. „Gdzie się bawi Bartek i Lizzy?”

Na czym ona polega?

Każdy gość Śląskiego Wesołego Miasteczka dostaje wraz z biletem wstępu kartę poszukiwacza z pięcioma polami do wypełnienia. Należy do niej wpisać nazwę atrakcji, na której „poszukiwacze” znajdą naklejkę Lizzy lub Bartka. Naklejki będą się znajdowały na operatorniach urządzeń rodzinnych – niebieskich i dziecięcych – różowych. 28 maja gra potrwa od rana do godz. 15.00 a 1 czerwca od otwarcia do godz. 17.00. – tłumaczy Beata Markiewicz Brand Manager w Śląskim Wesołym Miasteczku.

Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy oddadzą animatorkom uzupełnioną kartę poszukiwacza wezmą udział w losowaniu nagród w postaci biletów rodzinnych do multimedialnego Centrum Górskiego „Korona Ziemi” w Zawoi. Losowanie biletów odbędzie się 28 maja o godzinie 15:30, a 1 czerwca – o godz. 17:30 w strefie animacji na scenie.

Zabawa w RURA Parku

Ponadto 1 czerwca ŚWM przygotowało „Łakoć niespodziankę” – każde dziecko do 12 roku życia otrzyma kupon wraz z biletem wstępu, który będzie można, po wypełnieniu danymi, wymienić w budce  „Ice Dream” na watę cukrową lub popcorn.

– W dniu 1 czerwca na najmłodszych gości czeka jeszcze jedna atrakcja – i jednocześnie nowość chorzowskiego lunaparku – tego dnia otwarty zostanie RURA Park, ,  czyli wielkiego parku rur dla dzieci, dostępnego w cenie biletu wstępu na teren ŚWM. Warto podkreślić, że jest  to jedno z największych tego typu urządzeń w Polsce. RURA Park to sala zabaw o powierzchni 245 m2, wyłożona specjalną nawierzchnią przeznaczoną do zabaw dla dzieci, jest wyposażona w  urządzenia dla dzieci w wieku 3-12 lat. W sali można znaleźć m.in.: tubowe rury,  zjeżdżanie  w sumie ok. 50 m) basen z piłeczkami, czy  wieże do wspinania i ruchome kapsuły (atrakcje typu „małpi gaj”). Rura park to świetna alternatywa na niepogodę, można z niej skorzystać przez wszystkie dni kapryśnego lata. – zapewnia Beata Markiewicz z TMR.

Zobacz więcej na: www.wesole-miasteczko.pl