☰ menu

Śląska Parada Mikołajów. Chorzów

niedz.
03.12.2023
Największa Parada Mikołajów i Mikołajek na Śląsku, odbędzie się w Chorzowie 3 grudnia, niedzielnym popołudniem!
Czy wiesz, że Magia Świąt zacznie się w Chorzowie?
Z pośród kilku tysięcy Mikołajów i Mikołajek, wybierzemy tego niepowtarzalnego Pana M.

Zapraszamy mieszkańców Chorzowa oraz miast sąsiadujących do przemarszu spod Kościoła Św. Jadwigi przy ul. Wolności na Rynek Miasta, gdzie podczas Festiwalu Czekolady i Prezentów wyłonimy na scenie głównej PRAWDZIWEGO MIKOŁAJA Ubierz czapkę Mikołaja, strój , zostań elfem, reniferem, zaakcentuj swoim wyglądem miłość do legend, baśni i tradycji związanych z Mikołajem.
Dołącz do Parady!

Przemaszeruj z nami główną ulicą Chorzowa odcinek 800 metrów!

Wystarczy czerwona czepeczka! Każdy akcent nawiązujący do legendy Świętego jest mile widziany
Parada jest zaproszeniem do dobrej zabawy.

Chorzowski zlot Mikołajów to również muzyczne Show i artystyczne wyzwanie dla każdego z Was . Przemarsz uwieńczymy konkursem na scenie głównej , w którym wyłonimy Świętego, ze zgłoszonych kandydatów. Wartość mikołajowej nagrody , czyli gotówki o wartości 3000 zł.
Gwarantujemy moc zabawy i niezapomnianych emocji.

Dla każdego uczestnika Parady, czekać będzie kubek gorącej czekolady, podczas Festiwalu Czekolady i Prezentów 1-3 grudnia na Chorzowskim Rynku.