☰ menu

godz. 17:30 – 19:00

Warsztaty rodzinne
Scrapbooking- Album

20 czerwca na godzinę 17.30 zapraszamy dorosłych i młodzież od lat 11 na specjalne warsztaty rodzinne Scrapbooking – Album. Półtoragodzinne warsztaty są odpłatne: 15 zł od osoby. Wszystkie materiały są zapewnione, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika.
Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach mailowo na adres m.urbanska@muzeum-lodz.pl lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 do poniedziałku 19 czerwca br. do godziny 15.00.

Scrapbooking to technika ozdabiania i komponowania odpowiedniego tła dla zdjęć, aby nie były one tylko zadrukowaną kartką, ale również, aby przypominały nam najpiękniejsze chwile w życiu. Ostatnie zajęcia z cyklu warsztatów rodzinnych skupiają wszystkie poznane wcześniej techniki scrapbookingu – od klasycznych motywów po najbardziej zaskakujące jak postarzanie czy quilling. Mając już wiedzę na temat zdobienia papierem, przejdziemy do esencji scrapbookingu – tworzenia i ozdabiania własnego albumu ze zdjęciami, by przechowywać wspomnienia, a także zachęcić do samodzielnego scrapowania. Chwile spędzone na wycinaniu, oglądaniu i układaniu zdjęć są cudownym i jednocześnie satysfakcjonującym relaksem.