☰ menu

rusza Galeria Seniorów

sob.-niedz.
26.01-27.01.2013
Na poziomie -1 organizacje pozarządowe i instytucje z Trójmiasta, będą promowały swoje dotychczasowe osiągnięcia. Seniorzy będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach: komputerowych, rękodzieła i nordic walking. Na scenie odbędzie się pokaz gimnastyki, a także będzie można wsłuchać się w porady ogrodnicze Justyny Kalety – znanej, gdańskiej ogrodniczki, rozpoznawanej z programu TVP Gdańsk „Kwiaty w domu i ogrodzie”.
Seniorzy będą mogli również zobaczyć wystawę malarską, wziąć udział w debacie na temat aktywności seniorów, czy skorzystać z darmowego pomiaru glukozy i cholesterolu. Każdy dzień zakończy koncert, pierwszego dnia wystąpi DJ Wika, seniorka, 73-letnia didżejka, znana z programu „Mam Talent”. Kolejny dzień zakończy zespół Dream – Trójmiejski zespół coverowy.
25 stycznia od 10:00 do 19:00 oraz 26 stycznia od 10:00 do 19:00
Miejsce: Galeria Bałtycka – Aleja Grunwaldzka 141
Organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Gdańska oraz Marszałek Województwa Pomorskiego