☰ menu

pt.-niedz.
29.06-01.07.2012

29.06.2012 (piątek)-1.07.2012 (niedziela)

Lato, lato, lato czeka, a wraz z latem czeka… niespodzianka od IKEA Łódź

Do wspólnego świętowania rozpoczęcia wakacji zapraszamy od piątku 29 czerwca.
Od 14:00 do 18:00 w kąciku dziecięcym w restauracji mali goście zagrają w grę towarzyskąZapamiętaj. Łódź” – oficjalną grę miasta Łodzi. Dzięki niej będą mogli lepiej poznać miasto i jego charakterystyczne punkty, które warto odkryć w czasie dwóch letnich miesięcy. W godz. 14:00 – 19:00 w Dziale IKEA Family animatorzy zadbają o wakacyjny wizerunek dzieci – namalują im zmywalne tatuaże henną i zaplotą dziewczynkom warkoczyki. Aby wszyscy wkroczyli w letni czas z dużą ilością pozytywnej energii, każdy maluch, który bez grymaszenia zje obiad w Restauracji IKEA, otrzyma w prezencie kupon, dzięki któremu będzie mógł odebrać niespodziankę tuż przed linią kas łódzkiego sklepu.

Atrakcje w Dziale IKEA Family i specjalna oferta w Restauracji IKEA czekają także w sobotę i niedzielę w godz. 12:00 – 17:00.

– Wiemy, że rozpoczęcie wakacji jest dla dzieci jednym z najważniejszych dni w roku. Każdy uczeń przez długie tygodnie czeka na chwilę, która rozpocznie serię niezapomnianych wakacyjnych przygód. Chcemy, aby już pierwsze dni wakacji dostarczyły dzieciom wiele radości i pozwoliły wkroczyć w ten wspaniały czas z uśmiechem od ucha do ucha – mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

www.IKEA.pl/lodz