☰ menu

Rodzinny piknik na Żoliborzu

sob.-niedz.
09.07-10.07.2011
W najbliższą sobotę 9 lipca:
12:00 – skaczące szczudła Poweriser.  Można na nich skakać 2 metry w górę, biegać 30km/h i robić 3 metrowe kroki.
12:30 – zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorów studia Swingout specjalizującego się w tańcach z lat 30-tych i 40-tych XX wieku. Rodzice i starsze dzieci będą uczyć się kroków Shim Sham Shimmy.
14:00 – 19:00 – atrakcje sportowe dla rodziców z dziećmi przygotowane przez Urząd Dzielnicy Żoliborz, a wśród nich m.in. rodzinny tor przeszkód, park linowy, układanie skrzynek, wyścigi wśród przeszkód, zorbing, wspólne ćwiczenia (streching, callanetics, TBC, ABT), gry i zabawy planszowe, siatkówka plażowa.
Ponadto zapraszamy do miasteczka zdrowia: badania skóry, porady kosmetyczki i kosmetologa, porady dermatologa, prezentacja kosmetyków i suplementów diety.
19:00 – letnie kino (bajka dla dzieci i film dla dorosłych)
W niedzielę 10 lipca:
12:00 – skaczące szczudła Poweriser
13:00 – czytanie bajek
15:00 – konie
W niedzielę zajęcia prowadzi również Centrum Twórczego Rozwoju Dzieci i Dorosłych Harmonia, a wśród zajęć m.in.:
– Poznawanki, rozwijanki – rozwijające zabawy integracyjne
– „I zajączki myją rączki…” – dbamy o zdrowie z ulubionymi postaciami bajkowymi; rozmowy o istocie higieny; elementy dramy
– Lepianki, glinianki – lepienie z gliny
– Skakanie na pożegnanie – elementy ruchu rozwijającego
Żoliborz, park Kępa Potocka
Patroni medialni: