☰ menu

Rodzinny piknik na zakończenie lata

niedz.
02.09.2012

W programie m.in. przejażdżka zabytkowym tramwajem, warsztaty, koncert, odwiedziny wielu gości, degustacje potraw z różnychy stron świata i wiele innych atrakcji. Na wszystkie wydarzenia wstęp darmowy. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.
Całodzienny piknik rodzinny "Pożegnanie lata” połączony jest z obchodami Europejskiego Dnia Kultury Żydowskej.
Wydarzenie jest częścią programu Muzeum Znaczy Więcej finansowanego przez Dutch Jewish Humanitarian Fund.
Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Szczegółowy program pikniku rodzinnego "Pożegnanie lata”:
10.00 i 11.00 Dwie wycieczki zabytkowym tramwajem
12.00 Mędrcy z Chełma: czyli o tym jak ukarać karpia i inne historie – warsztaty kredomalowania ulicy Dajwór
13.30 Degustacja potraw z różnych stron świata
14.30 – 16.00 Odwiedziny niezwykłych gości m.in.: policjanci z radiowozem, wóz strażacki, żołnierze z II Korpusu Zmechanizowanego, żonglerzy i kuglarze, średniowieczni wojownicy
16.00 – 17.00 Warsztaty dla dzieci organizowane przez JCC Kraków
W tym czasie dla dorosłych (nie tylko rodziców):
"Przychodzi rabin do…” przysłowia, żarty, przekleństwa – pogawędka o humorze w języku jidysz
W trakcie całego pikniku muzyka na żywo!

Wydarzenia są częścią programu Muzeum Znaczy Więcej finansowanego przez Dutch Jewish Humanitarian Fund. Program został zorganizowany także przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Krakowa.

Niedziela, 02.09.2012, godz. 10.00