☰ menu

przejazd Mikołajów na motocyklach z Gdańska do Gdyni

niedz.
05.12.2010

Parada Mikołajów miała swój początek osiem lat temu, kiedy to dziewięciu miłośników motocyklów przejechało Trójmiasto w mikołajowych strojach.

Tegoroczna edycja Mikołajów na Motocyklach ma swój początek w Gdańsku. Mikołaje startują, na ul. Jana Pawła II (pas startowy w Gdańsku Zaspa) o godzinie 11:00, następnie kolumną przejadą głównymi arteriami Trójmiasta w kierunku Gdyni aby dotrzeć na metę, która znajdzie się na Skwerze Kościuszki.

Trasa przejazdu

ul. Jana Pawła II – START godz. 11:00

Al. Rzeczypospolitej

ul. Kołobrzeska

Al. Grunwaldzka

Al. Niepodległości

Al. Zwycięstwa

ul. Władysława IV

ul. 10 Lutego

Skwer Kościuszki – META ok. godz. 12:00

Plan wydarzeń na mecie:

11:00 – Powitanie widzów (konferansjer + muzyka dla dzieci)

11:30 – Muzyka zespołu Farba
12:00 – Wjazd parady na Skwer Kościuszki
12:20 – Ogłoszenie wyników parady (liczba uczestników, ilość uzbieranych pieniędzy), rozdanie nagród konkursowych, mikołaje rozdadzą cukierki dzieciom zgromadzonym na Skwerze.
12:30 – Koncert zespołu Farba

13:00 –  Zakończenie imprezy

Istnieje możliwość małych odstępstw od powyższego planu, wszystko uzależnione jest od wielkości kolumny, oraz warunków pogodowych