☰ menu

Niedziela, 17 stycznia, godz. 15.00

BAJKOWA NIEDZIELA
Kopciuszek w wykonaniu Teatru II Strony

Teatr powstał w 2007 roku we Wrocławiu i tworzą go absolwenci wrocławskiego Wydziału Lalkarskiego. Spektakle pokazywane były na wszystkich najważniejszych festiwalach Młodego Teatru w Polsce, m.in. na Festiwalu Fama 2009, (spektakl K(!) oraz Poszedłem w Tango zaraz wracam!), w Olsztynie (Festiwal Trzydniówka Teatralna, w Zielonej Górze (Festiwal Teatrów dla dzieci), Wrocławiu (Wrostia Festiwal 2009) oraz w Krakowie i Lublinie (Festiwal Teatrów Niewielkich). W 2007 roku za swój autorski spektakl Jacek Bała- założyciel Teatru II Strony – otrzymał nagrodę publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Tczew 2009.

Sala Teatralna Dworku Białoprądnickiego, bilet 10 zł.

UWAGA! ROZDAJEMY ZAPROSZENIA!

Pierwsze 2 Osoby, które do piątku do godz. 13:00 przyślą na adres ania@miastodzieci.pl e-mail ze swoim nazwiskiem i hasłem "KOPCIUSZEK" otrzymają podwójne zaproszenie na spektakl.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej:(

W tym tygodniu zaproszenia wygrały Panie:
S. Więcław
D. Białkowska