☰ menu

Projekt Pofrunąć – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zaprasza!

pon.-pt.
01.07-05.07.2013

Data: 1-5 lipca 2013, godz. 10.00-15.00

"PROJEKT POFRUNĄĆ” – warsztaty teatralne

Odleć z nami na skrzydłach wyobraźni i twórczej ekspresji! Interdyscyplinarne warsztaty w wielu odsłonach nie pozwolą Wam się nudzić w wakacyjne dni. W ramach projektu czeka na Was wiele różnorodnych form (happening, drama, warsztaty plastyczne inspirowane muzyką z elementami fotografii, taniec, śpiew), które będą wspaniałą okazją do wyśmienitej zabawy i odkrywania własnych możliwości. Nie przegapcie!

Zapraszamy dzieci w wieku od 7-15 lat

W PROGRAMIE:

•    Skrzydlate słowa – gry i zabawy teatralne z Krystyną Miłobędzką
Inspiracją literacką naszego tworzenia będzie poezja lingwistyczna Krystyny Miłobędzkiej, a dokładnie „gry słowne dla teatru”, gdzie obowiązuje awangardowa zasada „maksimum treści w minimum słów”. Budowane przez Miłobędzką metafory otwarte stanowią najdoskonalsze narzędzie poznania oraz wielką inspirację dla WYOBRAŹNI I KREACJI.

•    Tańce z wyobraźnią
Taniec z wiatrem, taniec wody, w rytmie dźwięków miasta, taniec zaklęty w zabytkach.

•    Obrazy zaklęte w dźwiękach

Kadry muzyki. Plenerowa akcja fotograficzno-muzyczna
Obrazy z dźwięku i wrażeń.
Plask. Zabawa plamą.
Trzask. Malowanie ciałem.
Szelest. Papierowa skóra.
Orkiestra przedmiotów

•    Śpiewo-gra – gra ze śpiewem

Spotkania prowadzone będą głównie w plenerze np. w Lasku Wolskim, na Bulwarach Inflanckich, na Skałce, na dziedzińcu Wawelskim, natomiast w razie deszczowej pogody zajęcia odbędą się na profesjonalnej scenie Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży.

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
Ul. Wietora 15