☰ menu

Pracownia pod Baranami dla dzieci w marcu

sob.-niedz.
29.03-30.03.2014

29 III (SOBOTA)

godz. 12:00-12:30 CZYTAMY DZIECIOM BAJKI
Zapraszamy na sobotnie czytanki. Bajeczki dopasowujemy do wieku odwiedzających nas małych słuchaczy. A czytają zaprzyjaźnieni z Pracownią aktorzy, muzycy i plastycy. Wstęp – BEZPŁATNY!

12:30-14:00 (1,5h) WARSZTATY PLASTYCZNE
Konkurs na Najbardziej Kolorowy Portret  Pani Wiosny

Wykonujemy portrety Pani Wiosny dowolną techniką plastyczną – do wykorzystania kredki, farby, plastelina, kolorowy papier, bibuła, krepina itd. Z prac stworzymy kilkudniową wystawę w Pracowni pod Baranami.

Zajęcia dla dzieci od 3 do 7 lat.
Koszt z materiałami: 15zł, 20% rabatu dla rodzeństw

30 III (NIEDZIELA)
„Jacek i Placek, czyli o dwóch takich co ukradli Księżyc" –
Teatr Bigiel

(bilety: 12 zł, nie ma obowiązku rezerwacji, bilety można nabyć bezpośrednio przy wejściu)

Wierszowana bajka na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego. Dwaj bliźniacy: Jacek i Placek wyróżniali się tym, że bardzo niechętnie odnosili się do wszelkiej pracy i nauki. Pewnego razu postanowili porzucić szkołę i w bardzo łatwy i szybki sposób wzbogacić się.  Wyruszyli w podróż, pełną przygód, a ich celem było zdobycie srebrnego Księżyca… Lecz nie tak łatwo ukraść piękny Księżyc, ponieważ strzeże go okrutny i tajemniczy Czarnoksiężnik.

Uwaga!
Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania 2 zaproszenia na spektakl (dziecko+rodzic)!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Jacek i Placek) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do czwartku 27 marca.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej

Filcowanie z Poliloli.
Sprawimy, że w Pracowni już na dobre zagości wiosna! W planach tworzenie kwiatów, kwiatków i kwiatuszków we wszystkich barwach tęczy.

Koszt warsztatów: 35 zł. Zapisy do 28 III mailowo lub telefonicznie:
email: pracowniadladzieci@gmail.com lub 12 422 01 77, 784 412 844

PRACOWNIA POD BARANAMI