☰ menu

pt.-sob.
22.06-23.06.2012

22-23.06.12

W piątek 22.06 muzeum będzie czynne w godzinach 10.00-18.00, natomiast w sobotę od 10.00 do 16.00

Zamykamy na czas REMONENTu! Wracamy 5 października!

mówi się, że wszystko co dobre kiedyś się kończy. Niektóre dobre rzeczy kończą się jednak po to, aby mogło powstać coś jeszcze lepszego! W dniach 22-23 czerwca organizujemy oficjalne pożegnanie Muzeum Bajki Se-ma-for. Wracamy już po wakacjach, ale pod nazwą Se-ma-for Muzeum Animacji (SMA).

Na pożegnanie „Bajki" przygotowaliśmy wiele atrakcji. Dla najmłodszych, oprócz darmowego zwiedzania, przewidzieliśmy w piątek całodniową projekcję filmów z przeglądu dziecięcych filmów animowanych „halo echo".

Dorosłych zapraszamy z kolei na wieczorne atrakcje. Od godziny 16.00 przed muzeum będzie funkcjonowała strefa piknikowa organizowana wspólnie z Kawiarnią u Milscha. Dodatkową atrakcją będą różne performance artystyczne.

O godzinie 20.00 rozpoczną się koncerty łódzkich artystów. Wieczór umilą nam „Wolfgang in a truck" oraz „Sjón". Natomiast Elektryczny Węgorz specjalnie na tę okazję przygotował występ do filmów Se-ma-fora!

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.