☰ menu

Poświeć mi! – wieczorne oprowadzanie po wystawie Ściana Zaczarowana

pt.
08.04.2022
Muzealna wystawa? Pewnie widzieliście już niejedną! Ale czy kiedykolwiek było na niej całkiem ciemno? Tak właśnie, to zupełnie coś nowego! Odkryjcie z nami ilustracje znane z kart dziecięcych książek, korzystając tylko z wątłego światła latarki. Z nami zobaczycie piękne prace Bożeny Truchanowskiej w zupełnie… nowym świetle! Weźcie udział w zabawie pełnej zagadek i zadań.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy poprzez formularz dostępny na stronie Muzeum Miasta Gdyni.

W trakcie trwania wydarzenia dzieci muszą przebywać pod opieką rodzica lub innego, pełnoletniego opiekuna.

Oprowadzanie towarzyszy wystawie „Ściana zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej”.

Prowadzenie: Olga Lewandowska i Tomasz Sosnowski / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni