☰ menu

Port Łódź – konkurs Ikea

pon.-pon.
07.06-14.06.2010

Konkurs plastyczny „Neptun oczami dziecka”
w Porcie Łódź

Port Łódź zaprasza najmłodszych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Neptun oczami dziecka”. Aby wziąć w nim udział należy dowolną techniką plastyczną zilustrować fontannę Neptuna wykonaną z klocków LEGO, która gości w Porcie Łódź przy sklepie IKEA.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3 – 12 lat.
– Ze wszystkich prac wybierzemy 30 najlepszych, które nagrodzimy upominkami – informuje Emilia Lange – Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź. – Będziemy oceniać zdolności plastyczne małych artystów, różnorodność wykorzystanych technik oraz estetykę prac – dodaje. 18 czerwca rozpocznie się wystawa prac konkursowych. Będzie można ją oglądać w strefie restauracyjnej do końca czerwca.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 14 czerwca do Punktu Info Portu Łódź przy sklepie IKEA. Każda z nich musi być opisana imieniem i nazwiskiem autora, imieniem i nazwiskiem rodzica lub opiekuna oraz jego numerem telefonu i adresem e-mail. Wyniki zostaną ogłoszone 20 czerwca. Regulamin konkursu można znaleźć na www.portlodz.pl.

O IKEA:
IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w 2009 odwiedziło około 16 milionów Klientów. Sklepy IKEA oferują rozwiązania ułatwiające codzienne życie w domach wielu ludzi. 9500 produktów wyposażenia wnętrz dostępnych jest „od ręki” pod jednym dachem. Asortyment IKEA skierowany jest do dużej liczby ludzi z ograniczonymi dochodami i żyjących często na niewielkiej powierzchni mieszkalnej. W wizję IKEA wpisane jest tworzenie lepszych warunków życia dla wielu ludzi, dlatego na najbliższe lata firma zaplanowała budowę i rozbudowę kolejnych sklepów w Polsce.

O Inter IKEA Centre Polska:
Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter IKEA Centre Polska S.A., należąca do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim znane i renomowane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz firmy odzieżowe. IICP jest obecnie właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma pracuje nad projektem pierwszego w Polsce miasteczka handlowego Bulwary Poznańskie oraz prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie.

Warto wiedzieć: nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd). Uprzejmie prosimy o pisanie nazwy IKEA z wielkich liter i o zachowanie formy nieodmiennej.

www.portlodz.pl