☰ menu

Poranki w Multikinie

sob.-niedz.
01.12-02.12.2012

Cykl to prezentacja bajek przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach (od 2 roku życia). Dzięki krótszym, 60-minutowym pokazom dzieci mają możliwość zaznajomienia się z kinem i spotkania z bohaterami bajek, znanych na co dzień z telewizyjnego ekranu.

Bilety 10 zł / osoby.

Repertuar 1 grudnia, sobota Poranki odbędą się jedynie w Multikinie Arkady Wrocławskie:

• 10.30: Barbie „Księżniczka i Piosenkarka"
• 12.00: Truskawkowe Ciastko, Noddy, Zgaduj z Jessem, Listonosz Pat (w sobotę i niedzielę leci ten sam blok bajek)

Repertuar 2 grudnia, niedziela, Multikino Pasaż oraz Arkady:
• 10.30: Barbie „Akademia Księżniczek"

Szczegóły na stronie www.multikino.pl

Uwaga! Mamy zaproszenia!

Spośród osób, które w czwartek przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie, wylosujemy DWA adresy e-mail, których właściciele otrzymają podwójne zaproszenie na Poranki:

1 podwójne na wybrane Poranki w niedzielę 2.12, do MK Pasaż

1 podwójne na wybrane Poranki w weekend 1-2.12, do MK Arkady

W temacie maila proszę napisać: PORANKI, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane. Zwycięzców powiadomimy w piątek do godziny 16.00.

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów i na te wysyłamy odpowiedź.