☰ menu

sob.-niedz.
16.01-17.01.2010
Chowder
mieszka razem ze swoim nauczycielem, wraz z jego żoną Truflą i pomocnikiem Sznyclem. Akcja kreskówki rozgrywa się w małym miasteczku o nazwie Marcepanowo.

Mamy dla Was zaproszenia na ten film!

Spośród osób, które w CZWARTEK, w godz. 7.00 – 19.00 przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie rozlosujemy DWA podwójne zaproszenia do wykorzystania w terminie 16-17.01, godz. 12.00.

W temacie maila proszę napisać: CHOWDER, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane. Zwycięzców powiadamiamy w czwartek w godzinach 20.00-22.00.

**Zaproszenia obowiązują do Multikina Pasaż Grunwaldzki

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów, i na te wysyłamy odpowiedź.

(opis filmu: www.filmweb.pl)