☰ menu

Godziny: od 10.00 do 17.00
Cena: od 390 zł
Wiek uczestników: 6-10 lat

Półkolonie z Fabryką to niezapomniana, letnia przygoda! Dzikie zwierzęta, egzotyczne rośliny, rejs statkiem, plażowanie i wodne zabawy oraz wiele innych atrakcji. Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać – to wszystko jest tu, we Wrocławiu.

Program Półkolonii Wrocław – moje miasto, mój świat!

Dzikie zwierzęta i domowe zwierzaki, czyli wizyta we wrocławskim ZOO. Odwiedzimy mieszkańców ogrodu zoologicznego. Sprawdzimy, czy lemur Julian wygina ciało śmiało. Podpatrzymy, jak małpy skaczą niedościgle i jak robią małpie figle. Może nawet zapytamy, czy tukany lubią pelikany. Nie ominiemy też Zwierzęcego Dziecińca i Rancza. Tam spotkamy się z kózkami, owieczkami, kucykami, osiołkami i końmi, królikami oraz świnkami morskimi. Domowe zwierzaki będzie można pogłaskać.

Wodny spacer, czyli rejs statkiem po Odrze. Wrocław nazywany jest Wenecją Północy, więc wśród naszych atrakcji nie może zabraknąć rzecznej przejażdżki. A więc zapraszamy na pokład! W czasie rejsu zrobimy sobie przerwę na ognisko i pieczenie pysznych kiełbasek.

Egzotyczna podróż w świat roślin, czyli odwiedzamy wrocławskie ogrody. Spacerując po Ogrodzie Japońskim przeniesiemy się do kraju kwitnącej wiśni. Natomiast w Ogrodzie Botanicznym w otoczeniu krzewów, drzew i kwiatów z różnych zakątków Europy, Azji i Ameryki będziemy mogli poczuć klimat tych odległych miejsc.

Niezwykłe przedstawienie z wodą w roli głównej, czyli pokaz Fontanny przy Hali Stulecia. To jedna z największych i najbardziej spektakularnych fontann w Europie. Tańczące w rytm muzyki strumienie wodne tworzą spektakl, który zachwyca za każdym razem.

Słońce, piasek, woda, czyli dzień na kąpielisku Glinianki. Czeka nas pływanie, gry i zabawy w wodzie i na plaży , a dla najodważniejszych zjazd 90-metrową, zakręconą ślizgawką. Dzień pełen wrażeń.

Poznajemy najmniejszych mieszkańców miasta, czyli spacer szlakiem wrocławskich krasnali. To nie są bajki wcale – we Wrocławiu mieszkają krasnale! Można je spotkać w różnych miejscach: na chodniku, przy fontannie, a niektóre wdrapały się na latarnie. Czy krasnale zdradzą nam tajemnice Wrocławia? Przekonamy się już wkrótce.

Cena obejmuje:
– profesjonalną opiekę kadry pedagogicznej
– ciepły posiłek
– bilety wstępu na wszystkie atrakcje
– bilety komunikacji miejskiej

Liczba miejsc ograniczona. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Na zgłoszenia i opłaty czekamy do 15 czerwca 2011. Przyjdź, napisz lub zadzwoń.
E-mail: fabryka@flashdance.pl
Adres: Fabryka Pomysłów i Zabawy, ul. Szkocka 60, Wrocław (w godz.15.00 – 19.00)
www.urodziny.info.pl